Herb

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Gminy Dębnica Kaszubska

Logo Biuletynu Informacji Publicznej

Informacja o rozpoczęciu prac geodezyjnych związanych z modernozacją ewidencji gruntów i budynków

INFORMACJA O ROZPOCZĘCIU PRAC GEODEZYJNYCH ZWIĄZANYCH Z MODERNIZACJĄ EWIDENCJI GRUNTÓW I BUDYNKÓW

Starosta Słupski
zgodnie z art. 24a ust. 1 i 2 ustawy z dnia 17 maja 1989r. - Prawo geodezyjne i kartograficzne (Dz.U. z 2005 nr 240, poz. 2027 z późn. zm.) informuje o wszczęciu postępowania

w sprawie przeprowadzenia modernizacji ewidencji gruntów i budynków polegającej na założeniu ewidencji budynków i lokali dla gmin:

Kobylnica (obręby: Bzowo, Dobrzęcino, Kończewo, Kuleszewo, Kwakowo, Lubuń, Luleminko-Maszkowo, Płaszewo, Reblino, Runowo Sławieńskie, Sierakowo, Słonowice, Sycewice, Scięgnica, Ścięgnica Leśnictwo, Wrząca, Zagórki, Żelkówko) i

Dębnica Kaszubska
(obręby: Brzeziniec, Dębnica Kaszubska Leśnictwo, Gałęzów, Jawory, Kotowo, Krzywań, Łabiszewo, Mielno, Niemczewo-Goszczyno, Ochodza, Podole Małe, Starnice, Żarkowo, Dobra, Gogolewo).

Postępowanie prowadzone będzie na podstawie art. 4 ust.l, art. 20 ust. 1-3 oraz art. 24a w/w ustawy oraz przepisów rozporządzenia Ministra Rozwoju Regionalnego i Budownictwa z dnia 29 marca 2001r. w sprawie ewidencji gruntów i budynków (Dz.U. z 2001 nr 38, poz. 454).

Czynności techniczne związane z opracowaniem operatu ewidencyjnego będzie wykonywała firma
GEOPARTNER spółka z o.o. spółka komandytowa
ul. Klonowicza 2F/2
80-405 Gdańsk.

Zawiadamiając o powyższych czynnościach prosi się właścicieli, użytkowników wieczystych oraz władających nieruchomościami na wskazanym terenie, o czynny udział w realizacji prac.

Załączniki

Informacja Starosty Powiatowego Nr G.IV.7454-30/09 (123.5kB) Zapisz dokument Pokaż dokument
Pismo Starostwa Powiatu Słupskiego (142.2kB) Zapisz dokument Pokaż dokument